צרו קשר היום: 050-5711652

חברות אחזקת מבנים בצפון

 

כל מבנה מגורים מאוכלס זקוק לשירותיה של חברת אחזקת מבני מגורים. חברת אשד אחזקות ממתמחה בטיפול ואחזקת מבנים, תוך השבחת הנכס ודאגה לרווחתם של דיירי הבניין. החברה פועלת במקצוענות ובשקיפות מלאה מול לקוחותיה ובעלת וותק וניסיון רב שנים בתחום. בין שירותי החברה: שירותי גינון, שירותי הדברה, שירותי ניקיון, גביית ועד בית ועוד.

 

שירותי התחזוקה של הבניין:


אחזקת המבנה וטיפול בחלקיו השונים (גינה, לובי, מעלית, חדר מדרגות וכו') עשויים לגזול זמן רב מדיירי הבניין, שלעתים כדי לחסוך מכספם היו מחלקים בעבר את העבודות בין דיירי הבניין. הרי שכיום ישנו פתרון טוב יותר והוא לשכור חברת אחזקת מבנים שזו תספק להם את כל השירותים תחת קורת גג אחת ובמחיר נוח. דיירי הבית משוחררים לגמרי ממטלות התחזוקה של הבניין וכן יכולים להתפנות לעיסוקיהם העיקריים.

 

שירותי גביית ועד – מדובר אולי בעבודה הכי לא נעימה של ועד הבית והיא לגבות כסף משאר דיירי הבניין. לא תמיד זה הולך חלק וישנם דיירים סרבנים אשר אינם יכולים/מוכנים לשלם בזמן את ועד הבית. החברה תדאג לשירותי הגביה כולל טיפול משפטי בדיירים סרבנים.

 

שירותי ניקיון – חלק חשוב בתחזוקת הבניין היא ניקיונו השוטף למען שמירה על בריאותם ורווחתם של הדיירים. שירותי הניקיון כוללים בדרך כלל שטיפה ופוליש של רצפת הלובי, רצפת המעלים, מעקות, מראות ועוד.

 

שירותי גינון והדברה – עבודת הגינון צריכה להיעשות על ידי איש מקצועי בתחום ותכלול גיזום הדשא והצמחים, ניקוש עשבים שוטים, ריסוס הצמחייה, שתילת פרחים עונתיים ועוד.

 

אחזקת מבנים בצפון

אחזקת מבני מגורים