אם גם בבית שלכם הברק של המרצפות כבר לא דומה למה שהוא היה בעבר, אנחנו כאן כדי לעזור לכם, כי אצלנו אתם יכולים להזמין שירותי פוליש קריסטל מתקדמים. השירות שלנו כולל:
שימוש בציוד המתקדם ביותר שיש
אנשי צוות מומחים
אדיבות לכל לקוח
התאמת השירות לצרכי הלקוח

 את חברת "אשד אחזקות" הקמנו כבר לפני שנים, כך שאם יש משהו שאתם יכולים להיות בטוחים לגביו, זה שאיתנו אתם במקום הנכון. שירותי האחזקות שלנו, הפוליש והניקיון כוללים תמיד מקצועיות ללא פשרות, מה שאומר שהתוצאה הסופית תחזיק מעמד לזמן רב, אז למה שלא תתקשרו אלינו עוד היום?

כשמדברים על פוליש קריסטל מדברים על עבודה במתבצעת תוך שימוש בציוד המתאים לכך, והפעולה כוללת החדרה של חומר קריסטלי על ידי צמר פלדה אל תוך הרצפות. התוצאה מרהיבה כי אפילו רצפות שכבר נראו ישנות וכלל לא מבריקות חוזרות לקבל את הברק המקסים שהיה להן בעבר. פעולה כזאת לא מבצעים כמובן על בסיס יום יומי, אך אתם בהחלט יכולים להיות בטוחים שאחרי שנעשה לנכס שלכם פוליש, הערך שלו יעלה. פוליש קריסטלי ניתן לבצע:

- בבתים פרטיים

- בדירות

- במשרדים

- בחדרי מדרגות

- בלובי של בניינים

ולכן אתם יכולים להיות בטוחים שגם עבור השטח שלכם שבו המרצפות נראות מיושנות, ניתן יהיה לבצע פוליש שיחזיר למרצפות את הברק. פנו אלינו עוד היום ונשמח לתת לכם הצעת מחיר שתוכלו לעמוד בה ללא כל קושי.

לייעוץ או פגישה

לפרטים נוספים או תיאום פגישה, מלאו כאן את פרטיכם או חייגו: 04-6943733 | 04-7741535

האתר עוצב ונבנה על ידי web4all