חברת ניקיון ואחזקה

אם אתם מחפשים היום חברת ניקיון ואחזקה ורוצים לדעת שאתם מפקידים את המשימה החשובה הזאת בידי הטובים ביותר, דעו שהגעתם למקום הנכון. את חברת "אשד אחזקות" הקמנו כבר לפני שנים, כך שלא חסר לנו ניסיון וידע בכל מה שקשור לניקיון. אתם מוזמנים לפנות אלינו בין אם אתם זקוקים לשירותי ניקיון לבית, למשרד או לכל חלל אחר שאתם נמצאים בו במהלך היום, אז למה לדחות את העניין ולמה שלא תתקשרו אלינו עוד היום?

את שירותי הניקיון שלנו אנו מספקים על ידי העובדים הישירים שלנו או על ידי קבלן משנה, כאשר כל אנשי המקצוע אמינים, מקצועיים ומנוסים בעבודה.

חליפת הניקיון שתוכלו להזמין אצלנו הינה גמישה ונתפרת עם ועבור הלקוח לפי דרישותיו, כי מטרתנו היא לספק את המענה הטוב ביותר לצרכי הלקוח, תוך שימוש בחומרים מתאימים ואיכותיים. אנחנו מפקידים על שימוש בחומרי ניקיון עמידים, איכותיים וכאלה שאינם פוגעים בסביבה, כך שאיתנו הבניין שלכם בידיים טובות. כמו כן, אפילו אם אתם לא לגמרי בטוחים לגבי סוגי שירותי הניקיון שלהם אתם זקוקים (חלונות, לובי, וכדומה), הרי שגם אז אנחנו הכתובת הנכונה עבורכם כי נוכל לסייע לכם לבחור את חבילת הניקיון המתאימה לכם ביותר.

- ניקיון ושטיפה יומית

- לובי מרכזי

- מראות בלובי

- מראות ודפנות נירוסטה במעלית

- חנייה- סריקה ואיסוף פסולת גדולה.

- שטיפת רצפת מעליות

- ריקון פחי אשפה ומאפרות בלובי

- ניקיון סביבת תיבות דואר ואינטרקום

- שטיפת לובי קומות שטיפת חדרי מדרגות

- טאטוא חדר אשפה

- מעקים

- קורי עכביש

- חלונות לובי

- פוליש חצי שנתי* ( אופציה בסיכום מראש או תשלום נוסף ) לרצפות שיש בלובי

ניקיון ואחזקה למבנים ובניינים - אשד אחזקות

אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר עוד היום ולהתחיל ליהנות מהחיים בבית נקי או מהעבודה במשרד שכל מי שייכנס אליו יתרשם מהניקיון בו. שטיפות והקפדה על ניקיון זה לא רק עניין של יופי ואסתטיקה אלא זה גם עניין של אווירה טובה ונעימה, כך שבהחלט כדאי להשקיע בנושא הזה ואנחנו כאן כדי לעזור לכם בכך.

 

לייעוץ או פגישה

לפרטים נוספים או תיאום פגישה, מלאו כאן את פרטיכם או חייגו: 04-6943733 | 04-7741535

האתר עוצב ונבנה על ידי web4all