בשנים האחרונות ניתן לראות לא מעט בניינים גבוהים בישראל, אשר בהם חלק בלתי נפרד אלה הן המעליות. אם חשבתם לרגע, בתור דיירים בבניין, שיש צורך לנקות רק את הלובי, את החניה או את חדר המדרגות, כדאי שתדעו שאתם טועים, כי מה לגבי ניקיון המעליות? אם גם אתם מחפשים חברה מובילה שתוכל לתת לכם שירותי ניקוי מעליות ואם אתם רוצים שהתוצאה הסופית תהייה מושלמת, הגעתם בדיוק לכתובת הנכונה!

 את חברת אשד אחזקות הקמנו כבר לפני שנים, אנחנו בעלי רזומה מצוין בתחום שלנו ואנחנו מעסיקים אנשי צוות רבים שיוכלו לבצע כל עבודת ניקוי. לכן, אם גם אתם רוצים לחיות בבניין שבו:

- הלובי תמיד נקי

- המעלית מריחה טוב

- ובאופן כללי הכול מסביבכם מתוחזק

הרי שאנחנו הכתובת שאליה כדאי לכם להתקשר, ויפה שעה אחת קודם.

הרבה פעמים בבואנו לבדוק מדוע במקומות מסוימים המעליות מחזיקות מעמד יותר זמן כשהן נקיות ויפות, אנחנו מגלים שהסיבה העיקרית היא חומרי הניקוי שבהם נעשה שימוש. זו עוד סיבה טובה שבגללה כדאי לכם להתקשר דווקא אלינו, כי אצלנו תמצאו אנשי צוות שעושים שימוש רק בחומרי ניקוי איכותיים. חומרים איכותיים זה אומר שמצד אחד הם מסייעים בהורדת הלכלוך ובהברקת המעלית, אך מצד שני הם לא אגרסיביים מידי ולא פוגעים בסביבה. אנשי הצוות שלנו הם כולם אנשי מקצוע שחיים ונושמים את התחום של אחזקת מבני מגורים ושל שירותי הניקיון מזה שנים כך שאיתנו אתם יכולים להיות בטוחים שתמיד תיסעו במעליות נקיות וריחניות.

 

לייעוץ או פגישה

לפרטים נוספים או תיאום פגישה, מלאו כאן את פרטיכם או חייגו: 04-6943733 | 04-7741535

האתר עוצב ונבנה על ידי web4all